Zemun (gornji Grad), Beograd
Agencijski ID: 131674, II/III, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno uredjen duplex u novogradnji... više
304.500€ (3 625 €/m²)
Urovci, Obrenovac, Beograd
• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više
125.000€ (1 106 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban... više
90.000€ (2 571 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića kuća, 400m2 (terasa 10m2), SUT+PR+I+PTK, EG, telefon, podrum, parking, dve garaže, plac 9.11 ari... više
2.500.000€ (6 250 €/m²)
Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom... više
184.000€ (1 000 €/m²)
Širi centar, Vrnjačka Banja
Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više
120.000€ (1 666 €/m²)
Širi centar, Vrnjačka Banja
64.800€ (1 800 €/m²)
Širi centar, Vrnjačka Banja
87.000€ (1 526 €/m²)
Širi centar, Vrnjačka Banja
61.200€ (1 800 €/m²)
Mirijevo, Beograd
Prodajemo prelep duplex stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život (pekara, prodavnica, škola, igraonica... više
185.000€ (1 581 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Vaš novi dom Na prodaju je dvosoban stan površine 53.01m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u atraktivnom delu grada. Stan se odlikuje funkcionalnim... više
106.020€ (2 000 €/m²)
Bresnica, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine u osnovi 120 m2 i uknjiženi pomoćni objekat 76 m2, na placu površine 1,81 ar.... više
120.000€ (2 000 €/m²)