Pronađeno 10019 oglasa

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 3.0, 70m2, 158400EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna... više

158.400€ (2 262 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

94.960€ (1 665 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/2 spratova

Stan u dva nivoa-centar grada

Centar, Paraćin

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe.... više

63.000€ (863 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • .sprat

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 63m2, 85500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

85.500€ (1 357 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Lion, Milana Rakića, Lokal, 113m2, 326946 EUR

Lion, Beograd

U prizemlju nove stambeno-poslovne zgrade prodajemo poslovni prostor koji čine dva lokala: 50.62m2 i 62.12m2 koji su međusobno povezani i funkcionišu... više

326.946€ (2 893 €/m²)

  • 113m²

Rakovica, Kneževac, Muminovacka , 2.0, 53m2, 111000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, Ledine, Zografska, 4.0, 95m2, 225000 EUR

Ledine, Beograd

Veoma lep i funkcionalan duplex. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bežanijske kose, Novog Beograda, autoputa i velikih trgovinskih... više

225.000€ (2 368 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/2 spratova

Seosko domaćinstvo u Glogovcu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U... više

32.000€ (160 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

Stambeno-poslovni prostor u Nišu

Komren, Crveni Krst, Niš

- Objekat ima više od 1200 m2 i više od 30 parking mesta na placu 15a ipostoji mogućnost povećanja placa. - Nalazi se u mirnom delu severnog... više

290.000€ (241 €/m²)

  • 1200m²
  • .sprat

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 52.69 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban I sastoji se od ulaznog... više

98.025€ (1 885 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

1.5, Studenička, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Panteleju u blizini Beni marketa.... više

70.000€ (1 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 5/5 spratova