Pronađeno 10004 oglasa

Povoljna šestosobna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju prostrana šestosobna kuća površine 300 m², smeštena na placu od 6 ari, u mirnom i porodičnom naselju Budžino brdo, udaljenom svega... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Mali Beograd, , 3a, 95000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131666, uknjizen. Prodaje se uknjizen plac u naselju Mali Beograd u blizini Temerinskog puta, ali ne na glavnom putu. Plac ima... više

95.000€ (316 €/m²)

  • 300m²

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, C

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

NA PRODAJU 2.5 STAN U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m²... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Grbavica - Petosoban, penthouse stan ID#1001100

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi petosoban penthouse stan u neposrednoj blizini Limanske... više

669.500€ (1 864 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 359m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA JUN 2026

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

65.450€ (1 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina, 120m2

Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više

510.000€ (4 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 120m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Višnjica - Potes Smoljnice, plac 13.20 ari

Višnjica, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjica - Potes Smoljnice plac, 13.20 ari, front prema ulici 13m x 100m Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav. Predviđena... više

59.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Apartman na Zlatiboru, naselje Kamalj

Kamalj, Okolina, Zlatibor

Na prodaju apartman na Zlatiboru, jednosoban po strukturi sa izdvojenom spavaćom sobom, parking mestom, saunom i kaminom. Najveća prednost ovog... više

79.000€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

114.814€ (2 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/5 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija Stan je 2.5 po strukturi i ima jako lepu... više

186.378€ (2 272 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa,

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija SEO TEKST OGLASA:... više

138.000€ (2 875 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova