Pronađeno 10004 oglasa

VAŠ NOVI DOM IZNAD GRADA – 240m² luksuza + 260m² terase

Centar, Ćuprija

Zamislite da se svakog jutra budite uz panoramski pogled na ceo grad, dok vam sunčevi zraci obasjavaju prostrani dnevni boravak. Nalazite se... više

290.000€ (580 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 500m²
  • 6/6 spratova

Trosoban stan 59.35m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 130.570€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

130.570€ (2 213 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 140000€

Paragovo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091129 - CENA JE 140 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena nova kuća na Paragovu u Sremskoj Kamenici. Na lepoj... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 92m²

Porodični stan sa fenomenalnim rasporedom i puno dnevnog svetla

Apelovac, Palilula, Niš

Zgrada je projektovana tako da pruži vrhunski komfor, odličnu izolaciju, puno svetlosti i privatnost zahvaljujući malom broju stanara. U neposrednoj... više

126.000€ (1 826 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan u novogradnji na Bulevaru Oslobodjenja 43m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja,... više

137.700€ (3 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1335000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.335.000€ (3 814 €/m²)

  • 350m²

Suma na prodaju u Resniku, 14 ari

Kragujevac

Na prodaju šuma površine 14 ari u Resniku, Kragujevac. Ova parcela predstavlja dobru priliku za kupovinu zemljišta u mirnom prirodnom okruženju.... više

5.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan na prodaju – Vojvode Vlahovića, blizu okretnice 26 i restorana Rich

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana... više

170.000€ (3 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 85000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR, USELJIV, UKNJIŽEN, LAKO U JEDOIPOSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101499. Cena stana 90000e +3% agencijske provizije .Odličan jednosoban... više

85.000€ (2 931 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Belgrade Waterfront - BW Aria, 92m2 - luxuriously fully equipped, free storage

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3.5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift,... više

498.888€ (5 422 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 5/21 spratova

Novogradnja , Sokobanja, 1.5

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu SU+P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 36.83m2... više

62.650€ (1 740 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Fruška gora - Etno kompleks na obroncima Fruške gore ID#3000105

Čortanovci, Inđija, Inđija

Fruška gora, Čortanovci. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na samo 17km od Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran... više

2.575.000€ (1 980 €/m²)

  • 1300m²
  • Prizemlje