Pronađeno 10004 oglasa

Stan 60m2+terasa 5m2+garaža 24m2 sa strujom. Moguće plaćanje 10000 eura na 4

Centar, Paraćin

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 825000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Odlična investicija. ULIČNI LOKAL NA BULEVARU EVROPE. Agencijska oznaka 8089730. Nudimo vam jedinstvenu priliku za kupovinu lokala ukupne površine... više

825.000€ (2 835 €/m²)

  • 291m²

Plac 643m2 sa objektom u izgradnji 360m2

Podvinik, Pantelej, Niš

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljište, na Podviniku, blizu Matejevačkog puta, površine 643m2 sa objektom u izgradnji, u sivoj fazi,... više

74.000€ (115 €/m²)

  • 643m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Ljube Davidovića, Lokal, 78m2, 95000 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Cena je sa PDV-om. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023... više

95.000€ (1 217 €/m²)

  • 78m²

PRAVA PRILIKA – JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA STANOVANJE I P

Vrnjačka Banja

Prodaje se moderan jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji – najtraženijem turističkom mestu u Srbiji,... više

76.030€ (2 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102188 CENA 200.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN trosoban stan u neposrednoj blizini O.Š."Ivo... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Sopot, Kosmaj, -, Kuća, 136m2, 210000 EUR

Kosmaj, Beograd

Jako lepa kuća sa bazenom u malom naselju u kom se nalazi pet kuća. Na prodaju je poslednja kuća u nizu, sa najviše prostora i otvorenim pogledom.... više

210.000€ (1 544 €/m²)

  • 136m²

Plac 45 ari, Čukarica, Umka, Rucka – 60 000 €

Umka, Čukarica, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 45, 59 ari u naselju Rucka u Umci. Plac poseduje prilaz sa asfaltnog puta i ima mogućnost priključenja... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se dvosoban stan na Telepu - 44m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju potpuno renovian i opremljen stan u Novom Sadu, naselje Telep. Stan se nalazi u prizemlju, ima svoju privatnu teritoriu i dodatno... više

99.348€ (2 257 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Petrovaradin, Sremska Kamenica, -, Kuća, 988m2, 2770000 EUR

Sremska Kamenica, Novi Sad

Ekskluzivna luksuzna vila - KLJUČ U RUKE!!!. U izgradnji vile koriščeni su veoma kvalitetni završni materijali i oprema - aluminijumska stolarija... više

2.770.000€ (2 803 €/m²)

  • 988m²

Plac 2100m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 2100m2, poljoprivredno zemljište, izlazi na dva katastarska puta, pravilnog pravougaonog oblika.... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2100m²

Kuća, Gadžin Han, Duga Poljana

Duga Poljana, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u Dugoj Poljani. Kuća se nalazi u prelepom prirodnom okruzenju, idealna za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu.... više

60.000€ (645 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje