Pronađeno 10005 oglasa

Građevinsko zemljište kod Akva Parka

Akva Park, Jagodina

Odlična lokacija za izgradnju prodične stambene zgrade ili za kondominijum više

120.000€ (56 €/m²)

  • 2129m²

Poslovni prostor idealan za ordinacije, kozmetičke salone...

Akva Park, Jagodina

Prodaja poslovnog prostora kod Akva parka – odlična investicija Mogućnost kupovine na otplatu od tri rate ( na 6 meseci). Može biti odmah useljivo!... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

52.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

Komforna, kompletno nameštena garsonjera

Akva Park, Jagodina

Na prodaju lepa, potpuno opremljena garsonjera kod Akva parka – useljiva odmah!Odlična spratnost! Prodaje se komforna i svetla garsonjera na... više

60.000€ (1 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 36m²
  • 1/7 spratova

Stan u centru Sokobanje, 29m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 29 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

65.000€ (2 241 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 145000€

Blok Vila, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102554 CENA 145.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Stan je izuzetno svetao,... više

145.000€ (1 959 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3/4 spratova

Atraktivan višenamenski proizvodno-poslovni prostor u jednom nivou na Budžino

Budžino brdo, Jagodina

Poslovni prostor je višenamenski , prizemni nivo velika hala , polu sprat sa kancelarijama i mokrim čvorom i kuhinjom ,podrumski deo je celina... više

90.000€ (300 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

Luksuzan stan u novogradnji sa sopstvenim dvorištem, teretanom i 4 spavaće so

Centar, Paraćin

Na prodaju je moderan, prostran stan u novogradnji, smešten u mirnom i urbanom delu grada. Stan se prostire na 180 m² i idealan je za porodice... više

205.000€ (1 138 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana, 81m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3.0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se... više

259.900€ (3 208 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

Građevinsko zemljište 53.656 m2, u blizini Trupalske petlje

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Trupalske petlje, 53.656 m2. Nalazi se u blizini Naisa,ispod samog auto-puta, sa izlaskom na lokalni... više

2.682.800€ (50 €/m²)

  • 53656m²

Odlična ponuda! Plac 29,95ar, Pasi Poljana

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Pasi Poljani. Plac je površine 29,95ari i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemljište.... više

124.000€ (41 €/m²)

  • 2995m²

Prodaje se nova kuća sa bazenom i prelepim dvorištem, Vrandol

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Prodaje se kuća sa bazenom i pomoćnim objektima površine 160m2. Kuća i ovo prelepo imanje zauzima dve parcele ukupne površine 1908m2. Ovo... više

300.000€ (1 875 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/2 spratova