Pronađeno 10005 oglasa

Zemljište u građevinskom području 21, 56 ari, Barič, Obrenovac - 13.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju je plac nepravilnog oblika površine 21.56 ari, dimenzija 17m u najširem delu i dužine 250m uz Baričku reku. Plac je obrastao šumom,... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište 5 ari, Mala Moštanica, Obrenovac – 8.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u mestu Mala Moštanica, površine 5 ari. Lokacija: • 8 km od Obrenovca • 4,5 km od uključenja na autoput Miloš Veliki • 21 km... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

BW KING’S PARK RESIDENCES Beograd na vodi 2.0. 290000€

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5./16 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Izuzetno retko u ponudi. Komplet adaptiran salonac u predivnoj zgradi, nadomak muzeja I Dunavskog parka Agencijska oznaka stana 1100976. CENA... više

450.000€ (3 435 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

220.000€ (1 100 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.357€ (2 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan ,renoviran - sa nameštajem i tehnikom,VII sprat, 75 m2,

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom.... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 7/8 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

173.073€ (3 762 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Dvosoban stan 46 m², Centar, Vrnjačka Banja, 2. sprat

Centar, Vrnjačka Banja

Odlična lokacija u centru Vrnjačke Banje čini ovaj stan izuzetno privlačnim za život ili investiciju. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno... više

69.900€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Oglas

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

159.100€ (1 940 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

320.914€ (3 146 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2 u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

122.026€ (2 837 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/2 spratova