Pronađeno 10005 oglasa

Prodaja dvosobnog stana Grbavica Novi Sad, 52m² renoviran, parking, odlična l

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen... više

144.200€ (2 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • /5 spratova

Odličan dupleks na Voždovcu površine 118 m²

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

Funkcionalan dupleks površine 120 m², koji se nalazi u mirnom delu Voždovca, odmah pored dečijeg igrališta i zelenih površina.Stan se nalazi... više

284.000€ (2 406 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 118m²
  • 5/5 spratova

Kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Centar, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica - CENTAR , kuća za adaptaciju sa tri stana, dve parcele, front 25m, dozvoljena gradnja, idealna za poslovni objekat +++... više

721.000€ (1 627 €/m²)

  • 443m²

Penthaus Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

206.360€ (2 579 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Centar, Novi Sad

Adaptirana nekretnina u samom centru grada, gde u 27 m2 ima te i odvojenu spavaću sobu+++Agencijska oznaka stana 1101292, CENA 85 000e PLUS... više

110.000€ (4 074 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/4 spratova

Poljoprivredno zemljište u Popovcu, 25,25 ari

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Popovcu, 2525 m2, 15.000e. Parcela se nalazi nedaleko od puta i na njoj postoji pobijena cev za bunarsku... više

15.000€ (5 €/m²)

  • 2525m²

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

249.962€ (2 272 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 1/4 spratova

Prelep jednosoban stan u apartmanskom naselju Zlatiborski konaci

Zlatibor

Prelep jednosoban stan u apartmanskom naselju Zlatiborski konaci u prizemlju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,spavaće sobe,kupatila... više

82.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac, 20A, Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac 20ari , udaljen 2km od Popovca. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Na placu postoji ozidana pomoćna kuća, ali nema priključka... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2085m²

Stari grad, Zeleni venac, Maršala Birjuzova , Lokal, 160m2, 310000 EUR

Zeleni Venac, Beograd

Lokal kod Zelenog venca idealan za noćni klub. Centralna klimatizacija i ventilacija. Lokal se nalazi u poslovnoj zgradi. Mogućnost zamene za... više

310.000€ (1 937 €/m²)

  • 160m²

Tri garsonjere idealne za izdavanje

Širi centar, Jagodina

Tri garsonjere idealne za izdavanje (stan u kući) Svaka garsonjera ima oko 30-tak m2. Kompletno nameštene Zakažite razgledanje u terminu koji... više

79.000€ (887 €/m²)

  • Garsonjera
  • 89m²
  • Prizemlje

Plac, Stari Auto put za Leskovac

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac na dobroj lokaciji (stari auto put za Leskovac). Ukupna površina placa iznosi 3359 m2, dimenzije dubine u prednjem delu 20m... više

69.000€ (20 €/m²)

  • 3359m²