Pronađeno 10005 oglasa

Kuća 124 m², 7 ari, Obrenovac, Zvečka – 110.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Zvečkoj ukupne povšine 150 m2, spratnosti Pr+1+PK na građevinskom placu od 6,79 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od... više

110.000€ (887 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

Plac, gradsko građevinsko zemljište, iza Nisala, naselje Nikola Tesla 2777

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište, iza Nisala, u naselju Nikola Tesla, površine 2777 m2. Plac je udaljen od pristupnog... više

42.000€ (15 €/m²)

  • 2777m²

Prodaje se dvosoban stan 58m2, Centar, dve terase, odlična lokacija

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se vrhunski dvosoban stan površine 58m2 u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, na izuzetno... više

167.280€ (2 884 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

3.0, Vitanovačka, 71, 20m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više

200.541€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Stambeno-poslovna prilika u srcu Velikog Popovića – INVESTICIJA KOJA SE ODMA

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj lokaciji u samom centru Velikog Popovića, idealan za život i siguran pasivan prihod! POSLOVNI... više

85.000€ (354 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

Grocka, Zaklopača - Smederevski put, 612 ari

Zaklopača, Grocka, Beograd

Grocka, Zaklopača - Smederevski put građevinsko zemljište, 612a Plac je građevinsko zemljište podeljeno na 25 parcela. Prodaje se u celini.... više

750.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Marger, četvorosoban, 5. sprat, lift, cg

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju stan na Margeru. Stan ima 100m2, 89m2 korisne povrišine, po sturkturi je konforan četvorosoban. Nalazi se na 5. spratu u zgradi... više

196.000€ (1 960 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 5.sprat

Poljoprivredno zemljište 25 ari – Zvečka, Obrenovac - 14.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 25 ari u naselju Zvečka, okolina Obrenovca. Plac ima prilaz sa asfaltnog puta, dok se sa donje... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Olimp, Duvanjska , Poslovni prostor, 164m2, 224000 EUR

Olimp, Beograd

Poslovni prostor, nivo polusuterena, u novijoj zgradi (2019), mirna ulica kod Olimpa, ukupna površina 164m2. Uknjiženo kao 12 garažnih mesta,... više

224.000€ (1 365 €/m²)

  • 164m²

Prodaja stanova Novi Sad – Moderan trosoban stan 92m2 na Telepu sa Bosch kuhi

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan trosoban stan površine 92 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj izuzetno funkcionalan i kvalitetno... više

228.412€ (2 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 92m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 34, 29 m²

Centar, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom,... više

68.580€ (2 017 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 2/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 75000€

Bulevar, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 1102456 - Cena je 75 000e + 3% agencijske provizije Uknjižena, veća garsonjera u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/5 spratova