Pronađeno 10005 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOIPOSOBAN STAN GRBAVICA – 64m² – RENOVIRAN

Grbavica, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan... više

176.900€ (2 764 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 7/7 spratova

PRODAJA, KUCA U ZEMUNU-GORNJI GRAD, KOMPLETNO SREDJENA

Zemun Novi Grad, Zemun, Beograd

U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih... više

550.000€ (2 200 €/m²)

  • 250m²

Petoiposoban stan NOVI SAD, 208020€

Centar, Novi Sad

Uknjizen petosoban stan u centru u poesackoj zoni, sastoji se od dve etase, dole: dva kupatila, kuhinja, dve ostave, tri sobe, dva odvojena... više

208.020€ (1 926 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 108m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan 45, 92 m², Raj, Vrnjačka Banja, 1. sprat

Raj, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog... više

78.100€ (1 735 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova

Plac 5,62 ara kod Pantelejske železničke stanice

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju gradsko-gradjevinsko zemljište u neposrednoj blizini železničke stanice na Panteleju. Plac je površine 562m2 i idealan je za izgradnju... više

56.200€ (100 €/m²)

  • 562m²

Plac, industrijska zona Donje Međurovo, 2284m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2284m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

61.700€ (27 €/m²)

  • 2284m²

Vranjska banja Izumno

Vranjska Banja

Na prodaju više parcela na različitim lokacijama ukupne P- 4750m2 u selu Izumno/Vranjske banje. CENA za sve : 3.000 EVRA Rg.br 848 *Politika... više

3.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor u 2 nivoa

Centar, Jagodina

U prizemlju je lokal završen,može da se koristi i podrumski prostor,ali mora da se završi kao i potkrovlje. Odličan prostor za restoran ili... više

80.000€ (800 €/m²)

  • 100m²
  • /2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana: 1100693, CENA: 170.000 + 3%. agencijske provizije. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban... više

170.000€ (3 035 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 122000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102307 CENA 122.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju NOV DVOSOBAN STAN na Avijaciji. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

KUĆA NA EKSTRA LEPOJ LOKACIJI

4. juli, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana... više

130.000€ (670 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat