Pronađeno 10005 oglasa

Zemljište do glavnog puta

Davidovac, Okolina, Paraćin

-Zemljište se nalazi do glavnog puta Paraćin -Zaječar sa leve strane na 500m, od aerodroma u Davidovcu! -Postoji voda više

8.700€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Kuća 5.0, 134 m², Aranđelovac, gradska lokacija, 2 kupatila

Centar, Gradska lokacija, Aranđelovac

Na prodaju kuća u Aranđelovcu, na gradskoj lokaciji, površine 134 m². Nekretnina je potpuno renovirana i spremna za useljenje. Kuća se prodaje... više

144.200€ (1 076 €/m²)

  • 134m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Renovirana vertikala idealna za dve porodice

Strelište, Jagodina

Krajnja vertikala lepljena sa jedne strane sa prelepim dvorištem. Pogodna za kupovinu preko kredita za mlade. U sutrenskom delu je garaža... više

90.000€ (756 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 119m²
  • .sprat

Na prodaju poslovni objekat

Gloždak, Paraćin

-Na prodaju poslovni objekat, restoran sa prenoćištem i hala na odličnom mestu na glavnoj ulici odmah uz auto-put. -Restoran sa kvadraturom... više

450.000€ (227 €/m²)

  • 1974m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju parcela 90 ari – Miloševo

Miloševo, Okolina, Jagodina

Parcela od 90a uz glavni put u Miloševu – odlična lokacija, idealna za gradnju, investiciju ili poslovni objekat. Prilaz direktno sa asfalta.... više

31.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lepa porodična kuća iznad Elektronske Industrije, 178m2, legalizovana

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola,... više

160.000€ (898 €/m²)

  • 178m²
  • 1/2 spratova

PLAC LEDINCI, 66950€

Nepoznata, Novi Sad

Plac u Ledincima u građevinskom području u neposrednoj blizini magistralnog puta, 500 m od Dunava+++Agencijska oznaka placa 7089881 , Ledinci,... više

66.950€ (61 €/m²)

  • 1094m²

Četvorosoban stan u centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi četvorosoban, uknjižen na 92m2 i nalazi se na 3. spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji... više

185.000€ (2 010 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 5.sprat

Građevinsko zemljište 25 ari, Zvečka, Obrenovac – 42000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 25.19 ari. • Nalazi se na mirnom I lepom mestu, pogodnom... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

3.0 STAN ULICNO ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca,... više

199.000€ (3 061 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat