Pronađeno 10005 oglasa

Beograd - Stari Grad, Knez Mihailova, Zmaj Jovina, 4.0, 127m2, 4/4

Knez Mihailova, Beograd

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao četvorosoban stan u samom centru... više

405.000€ (3 188 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova, 59m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2.0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji... više

327.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/7 spratova

27.Marta, 57m2(L), 7/8, uknjižen ID#1587

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

U centralnom delu Palilule, u blizini Palilulske pijace, u vojnoj zgradi sa prelepim otvorenim pogledom, nudimo Vam na prodaju dvoiposoban,... više

250.000€ (4 385 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 7/8 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Petosobna nekretnina, Nova Detelinara, Sajam. Cena stana 200.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1065203. Nekretnina na... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 3/5 spratova

Prodaje se kuća 273m2 u naselju Bresnica

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se polunameštena porodična kuća površine 273m2 u mirnom delu naselja Bresnica. Kuća poseduje prelepo uredjeno dvorište površine 4,25a.... više

205.000€ (750 €/m²)

  • 273m²
  • .sprat

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

136.910€ (2 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 8/8 spratova

Seosko domaćinstvo u Guberevcu kod Gruže - kuća 150 m2 u osnovi, pomožni ob

Guberevac, Knić, Knić

Na prodaju seosko domaćinstvo u Guberevcu gružanskom, kuća površine 150 m2 u osnovi, koja je novije gradnje, na tri nivoa, a sprat je komplet... više

95.000€ (633 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 3.0 STAN , LEKINO BRDO, VOZDOVAC

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na prvom spratu u okviru porodicne stambene zgrade preko puta FK Sindjelic u blizini ulice Vojislava Ilic I... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 64.21m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

141.262€ (2 207 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Plac, površine 541m2, Jelašnica

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Jelašnici, površine 541m2. Put do parcele je makadam, plac je nepravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište, postoji mogućnost... više

4.000€ (7 €/m²)

  • 541m²

Plac, Pasi Poljana, 2916m2

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani, u blizini Novog groblja, na glavnom putu za Malošište. Ukupna površina placa je 2916m2. Plac je poljoprivredno... više

65.000€ (22 €/m²)

  • 2916m²

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) dvoiposoban, 67

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova