Pronađeno 10005 oglasa

Garsonjera NOVI SAD, 39000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102505. Cena stana 39.000eu +3% agencijske provizije. Garsonjera uknjižene površine 14m2, tri kvadrata pridodata stanu.... više

39.000€ (2 785 €/m²)

  • Garsonjera
  • 14m²
  • Prizemlje/4 spratova

Potpuno renoviran stan u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Lokal u centru 21m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 21 m2. Lokal je bio izdat duži vremenski period, na odličnoj je lokaciji, u jednoj od najprometnijih ulica u... više

75.000€ (3 571 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

Građevinski plac 10 ari, Ub – 14 400 €

Ub

Na prodaju plac u građevinskom reonu ukupne površine 9,6 ari, Ub, približnih dimenzija 26x39m. Zemljište pogodno za gradnju. Lokacija: Plac... više

14.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odlična porodična kuća, 256m2 sa pomoćnim objektima 100m2, plac 2987m2, Ma

Malošište, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je... više

78.000€ (304 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

LOKAL NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka lokala 8089766, cena nekretnine je 38.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar / Kej, 25 m2, prizemlje plus suteren.... više

38.000€ (1 520 €/m²)

  • 25m²

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

100.100€ (2 705 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/5 spratova

Renovirana kuća u G.Komrenu, dve etaže po 102 m2, pomoćne zgrade 176

Gornji komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan... više

145.000€ (710 €/m²)

  • 204m²
  • 2/2 spratova

Komforna kuća

Gloždak, Paraćin

U ponudi komforna kuća koja se sastoji od suterenskog dela sa garažom, prizemlja sa kuhinjoiom i trpezarijom,, kupatilo, na spratu tri spavaće... više

108.000€ (327 €/m²)

  • 330m²
  • .sprat

Na prodaju fenomenalan četvorosoban stan sa privatnim bazenom - 245m2- Adamovi

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na Adamovićevom naselju se prodaje luksuzan četvorosoban stan ukupne površine 245m², smešten u novoj zgradi, na trećem spratu sa liftom. Stan... više

612.000€ (2 497 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 245m²
  • 3.sprat

Plac u Rakitovu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Pravougaoni plac u Rakitovu na 2km od centra Jagodine. Plac je idealan za izgradnju vikendice. više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac Bubanj, 1450 m2,

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac na Bubnju, Niš. Plac je površine 1450m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac izlazi na dve ulice od kojih je... više

60.000€ (41 €/m²)

  • 1450m²