Pronađeno 10005 oglasa

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 7361 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 7361 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, njiva 3. klase. Pored iste... više

73.000€ (9 €/m²)

  • 7361m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Jednoiposoban , kod betanije , bez ulaganja .Agencijska oznaka 1100432... CENA 120. 000 eur + 3% provizije... Prodaje se prelep , manji jednoiposoban... više

120.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stan u Kragujevcu, 38 m2 - 3. sprat, naselje Stanovo

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole, ambulante, marketa…Stan je površine 38 m2. Nalazi se na 3.... više

70.000€ (1 842 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat

Apartman na Kopaoniku, 28 m2, prvi sprat, kompletno opremljen

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, na prvom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom... više

71.150€ (2 541 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

221.500€ (2 307 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 2/3 spratova

Odlična manja kuća 53m2, plac 471m2, Prolom Banja

Prolom Banja, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa... više

32.000€ (603 €/m²)

  • 53m²
  • 1.sprat

Palilula, Borča - Petra Drapšina, 145m2

Borča, Palilula, Beograd

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • vp.sprat

Na prodaju trosoban stan kod Caira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji sa pogledom na Cair. Nalazi se na 6.spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevne... više

154.000€ (2 231 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 6/10 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 145m2 , 2T , 650000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

650.000€ (4 482 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 1.sprat

Stari grad, centar - Čika Ljubina, 73m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Čika Ljubina 3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe/podno grejanje, lift, interfon, video nadzor U ponudi za prodaju izuzetan,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Garsonjera u centru Vrnjačke Banje

Centar, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom,... više

49.120€ (2 046 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova

Građevinsko zemljište Blizina autoputa Naplatna rampa

Širi centar, Vranje

ODLIČNA LOKACIJA/ DIREKTAN PRILAZ SA SAOBRAĆAJNICE/ Prilaz sa dva puta/ P - 38,9 ar Cena: 25e/ m2 (početna cena) Pogodno za izgradnju poslovnog... više

97.225€ 0 €/m²)

  • 0m²