Pronađeno 10005 oglasa

3.5 stan u novogradnji na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, idealan za Kvadratura: 66,48 m²... više

119.664€ (1 786 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kopaonik, Karaman - Jovana Cvijića, 49m2

Kopaonik

Kopaonik, Karaman - Jovana Cvijića 2.0, 49m2, 4/4, CG, lift, parking U ponudi dvosoban, dobro pozicioniran stan. Prodaje se namešten. Stanu... više

275.000€ (5 612 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban porodični stan, 59m², VII sprat, Novo Naselje, Novi Sad (RENOVIRA

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića,... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 5.0, 79m2, 220000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127697, IV/V, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionan dupleks: jednosoban plus trosoban stan na atraktivnoj lokaciji... više

220.000€ (2 784 €/m²)

  • 5 soba
  • 79m²
  • 4/5 spratova

Trosobna kuća NOVI SAD, 325000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091354 - CENA KUCE 325000 e + 3 % agencijska provizija. Uknjižena prizemna kuća na Salajci u mirnoj ulici blizu policije.... više

325.000€ (1 889 €/m²)

  • 172m²

Jednoiposoban stan 44 m2, III sprat, Dudovi, Obrenovac - 81.400€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan stan površine 44 m² u mirnom i porodičnom naselju Dudovi, Obrenovac. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za... više

81.400€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/3 spratova

Poljoprivredno zemljište, s kamenica, 5228 m2!

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u s Kamenica, Niš. Površina parcele je 52 ara. Odlična investicija više

31.000€ (5 €/m²)

  • 5228m²

PORODIČNI STAN

Selenča, Sombor

Prodaje se porodični, trosoban stan od 86m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Odličan raspored, svetao, trostrano orijentisan! Stan ima... više

65.000€ (755 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 180250€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska sifra 1100054 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Obezbeđen parking u dvorištu zgrade, dva mokra čvora, namešten, dvorišno... više

180.250€ (2 225 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5/6 spratova

RASKOSAN SALONSKI STAN U NAJUZEM CENTRU SA GARAZOM

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo autentican salonski stan u najuzem centru, koji je veoma pazljivo rekonstruisan, prilagodjen savremenim uslovima... više

900.000€ (4 787 €/m²)

  • 5 soba
  • 188m²
  • 3.sprat

Odlična novogradnja - odmah useljiv neuseljavan duplex u Erdogliji sa dve spav

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 80 m2 plus dve terase, koje ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 167m2, 268870 EUR

Ledine, Beograd

Kvailtetna kuća u novogradnji iz 2010. godine, na placu od 3a, spratna, na prizemlju dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, ostava, kupatilo i... više

268.870€ (1 610 €/m²)

  • 167m²