Pronađeno 10005 oglasa

PLAC SREMSKA KAMENICA, 180000€

Cardak, Sremska Kamenica

.Agencijska oznaka 7089996 - Cena 180000 + agencijska provizija 3%. Plac sa blagom kosinom, pogodan za izgradnju porodične kuđe ili parcelisanje... više

180.000€ (78 €/m²)

  • 2299m²

Na prodaju plac iznad Mokranjčeve ulice

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju plac iznad Mokranjčeve ulice površine 1033m2. Nalazi se u području gradsko građevinskog zemljišta. Svi potrebni prikljčci se nalaze... više

15.000€ (14 €/m²)

  • 1033m²

Troiposoban stan u izgradnji 96.47 m², PR, Obrenovac - 159.176€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 96.47m², u prizemlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji,... više

159.176€ (1 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • Prizemlje

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

188.995€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/8 spratova

Plac uz glavni put, Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Gradsko građevinsko zemljište,odličan plac pored glavnog puta na samom ulazu u Rakitovo.Plac izlazi na dva puta,idealno za izgradnju i velikih... više

171.580€ (20 €/m²)

  • 8579m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140400€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA , USELJIV. Agencijska oznaka 1101725 . CENA 143.400 e+3 % agencijska provizija. Prodaje se stan od 53m2 na dobroj lokaciji . Stan je... više

140.400€ (2 649 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/7 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka, 69m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Plac u Resniku -šumsko zemljište 115,04 AR

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju plac (ŠUMSKO ZEMLJIŠTE) u Resniku, površine 1 HA i 15 ARI ari po ceni od 7.500 eura.... više

7.500€ (0 €/m²)

  • 11504m²

Sređena kuća sa lokalom

Bolnica, Ćuprija

Sređena kuća u okolini bolnice. Prizemni deo kompletno sređen i useljiv, potkrovlje nezavršeno. Prizemni deo se sastoji od prostranog dnevnog... više

150.000€ (789 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar - Odličan petosoban stan ID#1001144

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Ive Lole Ribara. Izdvajamo iz ponude renoviran, po strukturi petosoban salonski stan koji se nalazi u neposrednoj blizini... više

463.500€ (3 538 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 131m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 172500€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100136 - CENA je 172500e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen, izuzetno lep, trosoban stan na Grbavici, na odličnoj... više

172.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 6/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

43.337€ (1 733 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova