Pronađeno 10005 oglasa

Kaluđerica - 74kvm + 25kvm garaža + 2ara

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Prostorije: hodnik, dnevna... više

149.000€ (2 013 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 1/2 spratova

Vračar - Alekse Nenadovića 103kvm+garaža

Centar, Vračar, Beograd

Vračar, ugao sa Njegoševom, preko puta kafane „Lovac“, za poznavaoce Vračara, jedan od najlepših delova, pun nostalgije za starim vremenima! Stan... više

460.000€ (4 466 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 5/6 spratova

Ekskluzivno-salonski stan u Futoskoj

Novi Sad

EKSKLUZIVNO – SALONSKI STAN U FUTOŠKOJ 32 Mir. Prostor. Prestiž. Na jednoj od najcenjenijih lokacija u Novom Sadu, u Futoškoj ulici, nalazi... više

225.000€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 104m²
  • 1/3 spratova

Prodajem kucu u Dobanovcima

Surčin, Beograd

Prodajem kucu u Dobanovcima...150km..sa 7 ari placa....legalizovana...cena 170.000€...Kontakt 063295412 više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²

Kuca na prodaju 280m2 Sajlovo-Novi Sad

Novi Sad

Na prodaju nova kuca na sprat sa dva odvojena ulaza udaljena od centra grada samo 6 km . Kuca je kompletno uredjena( sendvic zid) osim fasade. Donji... više

355.000€ (1 267 €/m²)

  • 280m²

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 75kvm + 1,2ari ID#28802

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se porodična kuća (u osnovi 75m2, PR+I) sa pomoćnim objektima štala, ambar i koliba (40+24+38m2) na građevinskoj parceli od 7a 13m2,... više

10.000€ (133 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen dvosoban stan ID#1001194

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih... više

148.320€ (3 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Plac građevinsko zemljište 3,21 ar

Lekina Bara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 3,21 ara u naselju Lekina bara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ima priključak za vodu i kanalizaciju. Priključak... više

41.200€ (128 €/m²)

  • 321m²

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

125.774€ (2 418 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – BULEVAR OSLOBOĐENJA 73m2 TROSOBAN (MOŽE ČETVORO

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Komforan jednosoban stan

Strelište, Jagodina

Ako voliš praktičnost prizemlja — bez stepenica, liftova i komplikacija — ovo je pravo mesto za tebe! Ovaj stan je kao stvoren i za starije... više

57.000€ (1 212 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Detelinara

Detelinara, Novi Sad

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat