Pronađeno 10005 oglasa

Plac površine 7.62a na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Plac na Đurđevom brdu, gradsko-građevinsko zemljište. Prilaz placu makadam. više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

PRODAJA ILI IZDAVANJE LOKALA NOVI SAD ,TELEP , POSLOVNI PROSTOR,ODLIČNA LOKACIJA | 80m2 I 269m2 U ponudi je prodaja ili izdavanje lokala u... više

642.000€ (2 386 €/m²)

  • 269m²
  • .sprat

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina, 50m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan,... više

168.000€ (3 360 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 10/15 spratova

Prodaja, Plac, Jagodina, Ribarski put

Ribarski put, Jagodina

Ima prilaz njivi sa dve strane,sa obe strane asfalt. Mogućnost priključka na vodu,struju i gas.Ako je nekome velika parcela,može da se predvoji... više

62.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

158.382€ (4 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Potkrovlje.sprat

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

139.586€ (2 288 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju plac

Supska, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji! Za više informacija, kontaktirajte naše agente: 064/8 312 082 064/8 312 064 065/8 470 477 035/8 470... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova Petrovaradin – Račkog | Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvos

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više

87.800€ (2 832 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Poslovni Prostor, Bubanj, 229m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor na Bubnju. Na odličnoj je poziciji pored samog asfaltnog puta sa dva prilaza, pogodan za obavljanje različitih delatnosti... više

350.000€ (1 528 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 193m2, 220000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465... više

220.000€ (1 139 €/m²)

  • 193m²

Prodajem imanje sa prirodnim izvorom

Ljig

6.5 hektara zemlje od toga je 4 hektara obradiva površina a ostalo je šuma. Ima dva bunara i jedan prirodan izvor. Vlasnik 1/1. Imanje se nalazi... više

100.000€ (769 €/m²)

  • 130m²