Pronađeno 10005 oglasa

KOSANCICEV VENAC, 3.0 – FANTASTICAN

Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više

460.000€ (4 946 €/m²)

  • 3 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Zemun - Tošin bunar, 71m2 + GARAŽA

Tošin Bunar, Zemun, Beograd

Zemun - Tošin bunar 3.0, 71m2 (lođa), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju trosoban stan koji spaja mir, komfor i kvalitet... više

320.000€ (4 507 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 3/8 spratova

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića, 550m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića kuća, 550m2, terasa, SUT+PR+I+II, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

1.800.000€ (3 272 €/m²)

  • 550m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića, 134m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više

550.000€ (4 104 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 134m²
  • 12/12 spratova

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Funkcionalni stanovi za parove (47–60 m²) Dnevna soba sa... više

138.674€ (2 350 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Plac na Vašarištu

Vašarište, Jagodina

Prodaje se odličan plac površine 8.79 ari, idealan za izgradnju porodične kuće ili poslovno–stambenog objekta. Nalazi se pored glavnog puta,... više

23.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

111.440€ (2 371 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 10/10 spratova

TC Stadion, 125m2, 310.000 EUR, 2 parking mesta

Zaplanjska, Beograd

Beograd, Voždovac, TC Stadion 3.0, 125m2, PR/2, EG Prostran trosoban stan u manjoj stambenoj zgradi sa 2 pokrivena parking mesta i dvorištem... više

310.000€ (2 480 €/m²)

  • 3 soba
  • 125m²

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

132.500€ (1 743 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska, 108m2 - stan sa poslovnim prostorom

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3.0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi... više

400.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • vp/5 spratova

Prodaja Dvoiposobnog Stana Nova Detelinara | 63 m² | Lift | TERASA | DVA TOALE

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene... više

184.500€ (2 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Povoljna kuća na dobroj lokaciji

Paljane, Okolina, Ćuprija

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se... više

30.000€ (201 €/m²)

  • 149m²
  • Prizemlje/1 spratova