Pronađeno 10005 oglasa

Plac 928 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju lep plac gradsko građevimsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju stambenog ili poslovnog... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 928m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD – DUPLEKS BULEVAR EVROPA 70m2 ČETVOROSOBAN STAN

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni... više

175.100€ (2 501 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Palilula, Karaburma, Dr Đorđa Joanovića , 3.0, 72m2, 160000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se prelep duplex u naselju Karaburma. 72 m2 (mereno 80 m2), nalazi se na 4.spratu zgrade starije gradnje (nema lift). Sastoji se od... više

160.000€ (2 222 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Placevi za izgradnju kuća u Jagodini

Trnava, Jagodina

Na prodaji je 10 placeva na putu prema naselju Trnava II od istog vlasnika. Sve parcele imaju asvaltirani put prilaz do placa. Na gradskoj... više

13.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća na fenomenalnoj lokaciji

Akva Park, Jagodina

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine... više

200.000€ (400 €/m²)

  • 500m²
  • /2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

86.100€ (3 311 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • Prizemlje

Zlatibor, Čajetina - Viogorska, 16.32 ara

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Viogorska plac, 16.32 ara Gradsko građevinsko zeljište pogodno za gradnju. Odlična investicija! Uknjižen. Agencijska... više

1.200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, 340 m2 i 105 m2, plac 1042 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2,... više

200.000€ (493 €/m²)

  • 405m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Telep - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000945

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih... više

136.500€ (2 904 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/2 spratova

Lux stan Bulevar Nemanjića, 79m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Stan se nalazi na 13-om spratu, površine 79m2. U blizini je Dom Zdravlja, vrtić, škola, park, fakultet, banka, pošta, taxi stajalište, marketi,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman u Brzeću, odlična lokacija, 100 metara od gondole koja vodi do vrha Kopaonika. Super investicija za one koji žele da se... više

45.000€ (1 875 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Kuća NOVI SAD, 185400€

Klisa, Novi Sad

Uknjižen deo dvojne kuće na Klisi. Na prizemlju i spratu nalaze se četiri sobe, kuinja i dva kupatila. Grejanje na gas, manja terasa is pred... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 90m²