Pronađeno 10005 oglasa

Njiva i šuma

Ribnik, Okolina, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište 74,78 ari,njiva 5 klase i šumsko zemljište 13 ari ,šuma 5 klase. više

5.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor, Vojna bolnica

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u blizini Vojne bolnice. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od bolnice, Kliničkog centra, Medicinskog fakulteta.... više

280.000€ (1 609 €/m²)

  • 174m²
  • Prizemlje

Lokal u sirem centru Jagodine

Jagodina

Lokal se sastoji iz dva zasebna poslovna prostora, sa zasebnim ulazima. Mogu se koristiti odvojeno ili objediniti u jedan. Ima 2 mokra čvora,... više

130.000€ (797 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

Lokal u podzemnom poslovnom centru Gorča 9,51m2, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 9,51m2 u podzemnom poslovnom centru Gorča. Odličan poslovni prostor, ali i kao investicija za izdavanje. Za više informacija... više

33.000€ (3 666 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 69m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

242.669€ (3 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/8 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251600€

Centar, Novi Sad

Stan bez ulaganja, odmah useljiv u dva nivoa, sa izuzetnim terasama... Agencijska oznaka stana 1100090, cena stana je 244.200e .000e + 3 % agencijske... više

251.600€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Prodaje se dvoiposoban stan, 49m2, Telep, dvorište, parking

Telep, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan porodičan stan na Telepu, u mirnoj ulici u blizini Heroja Pinkija. Idealan za porodičan život, sa odličnim rasporedom... više

122.570€ (2 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m² d

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici,na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

109.283€ (2 601 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

PREMIUM STAN 4.0 STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.134.888€ (6 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 173m²
  • 2.sprat

Prodaje se plac blizu reke Crnice u Paraćinu

Jagodnjak, Paraćin

Prodaje se plac blizu reke Crnice u Paraćinu, u mirnom delu grada. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3245 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3245 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

15.000€ (4 €/m²)

  • 3245m²