Pronađeno 10005 oglasa

Porodična kuća na Trošarini, 200m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više

195.000€ (975 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102220 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju kuća na Ledenoj steni, 200m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća na Ledenoj steni površine 200m2 sa posebno izdvojenom garažom. Nalazi se na placu od 314m2. Objekat je u... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju poslovno-stambeni objekat

Lozica, Paraćin

Neposredna blizina autoputa pogodna za razne delatnosti! više

95.000€ (519 €/m²)

  • 183m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodajemo čuveni ugostiteljski objekat!

Panjevac, Okolina, Despotovac

Na samo 1,5 km od sela Panjevac, sakriveno među zelenilom i mirom prirode, nalazi se mesto koje nosi neobično ime – "Teška muka". Ali, iza tog... više

180.000€ (720 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

ZVEZDARA GRADSKA BOLNICA 104m2 , T , 348000e

Gradska Bolnica, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Gradska bolnica, Cingrijina, 4.0, 104 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3.sprat

Plac, Donje Međurovo

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Međurovu. Plac je u blizini kuća, tako da postoji mogućnost priključka za struju i vodu. Plac... više

15.000€ (8 €/m²)

  • 1687m²

Prodaja četvorosobnog stana 91m² – luksuzna novogradnja u centru Niša na O

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi... više

200.000€ (2 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • 4/7 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 116000€

Salajka, Novi Sad

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. CENA 116.000 eura + 3 % provizije... Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija... više

116.000€ (1 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

96.230€ (2 749 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/6 spratova

Građevinska parcela - 70 ari - odlična lokacija

Lipar, Jagodina

Na prodaju građevinska parcela površine 70,54 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja... više

80.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u centru - kod Banovine, 100 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana,... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje