Pronađeno 10000 oglasa

Kragujevac, stan na petom spratu u ekskluzivnoj zoni 82,57 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na petom spratu zgrade... više

148.650€ (1 812 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

Knić, kuća sa ugostiteljskim objektima na placu površine 1500 m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Kniću površine 132 m2 na placu od 15 ari. Od centra Knića udaljena je 500 m, smeštena u lepom i mirnom kraju koji pruža... više

103.000€ (780 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje

Vikendica 60m2, Banja Topilo

Vele polje, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikend kuća u Banji Topilo, na samo 25km od Niša u mirnom i prirodnom okruženju Toponičke reke. Kuća ima spratnost P+PK, površine... više

29.000€ (483 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Na prodaju, kuća , Palilula, 290m2, plac 454m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dve kuce sa velikim placem u Lapovu

Lapovo selo, Okolina, Lapovo

Na parceli od 21 ara , koja se sastoji od 3 parcela spojenih u celinu ,nalaze se dva objekta.Stariji objekat je kuća pod krovom od oko 60m2... više

18.500€ (115 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 300000€

Grbavica, Novi Sad

Odlican duplex stan sa GARAZOM. Agencijska oznaka stana 1101375. CENA STANA 300.000 + 3% agencijske provizije. Odlicna nekretnina u cenralnom... više

300.000€ (2 068 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 4/4 spratova

Plac, Novo Selo 16.19 ari

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 16.19 ari u Novom selu na 6,5 km od centra grada. Nalazi se u blizini veoma prometnog,lokalnog puta Niš i Prokuplje.... više

66.700€ (4 168 €/m²)

  • 16m²

Vračar, centar - Lazarevićeva, 151m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Lazarevićeva 4.0, 151m2 (terasa 6m2 + lođa 3m2), 6/7, CG, lift, interfon, podrum, garaža U ponudi luksuzan stan koji pruža... više

1.200.000€ (7 947 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 151m²
  • 6/7 spratova

Poslovni prostor

Centar, Ćuprija

Na prodaju poslovni prostor u centru Ćuprije, površine 85m2. više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 185000€

Centar, Novi Sad

Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija ! Agencijska oznaka stana 1102160. Cena stana 185,000 + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju... više

185.000€ (2 890 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Proizvodna hala u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

U pitanju su 3 objekta, - proizvodna hala, površine 353m2, koja se trenutno i koristi, visina hale je 6 metara i obezbeđen je šleperski prilaz.... više

255.000€ (364 €/m²)

  • 700m²
  • Prizemlje

u cenu uracunat i namestaj ID#5704

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno... više

172.746€ (3 199 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova