Pronađeno 9958 oglasa

U ponudi velika parcela u centralnom delu sela Dobrovodice kod Batočine

Dobrovodica, Okolina, Batočina

Ukupna površina zemljišta od 1,32 hektara se sastoji iz šest spojenih parcela u jednu celinu. Lokacija je odlična na 5 kilometra od Batočine... više

28.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, 3.0 STAN NOVIJE GRADNJE, PALILULA

Palilula, Palilula, Beograd

Funkcionalan trosoban stan u centru grada. U blizini je Botanicka basta, supermarketi, skole, na deset minuta hoda je Bajlonijeva pijaca, a... više

265.000€ (3 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat

Durlan, lokal, 29 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora... više

44.400€ (1 531 €/m²)

  • 29m²
  • Prizemlje/1 spratova

CAJETINA ZLATIBOR 40m2 , 4 , 110000e

Zlatibor, Cajetina, Čajetina

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2.sprat

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 77.69m², I sprat, CENA 1550€/m² sa PDV-om - 120.

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od... više

120.420€ (1 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Lokal u Wingu promotivna cena 990 eura +PDV

Akva Park, Jagodina

Na prodaju lokal u Jagodini Vrednost i prednost svake nekretnine je lokacija koja je ovde vrhunska za bilo koju delatnost . Ponuda je odlična... više

76.032€ (1 188 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Zemljište, Donja Toponica, 1626m2

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju šumsko zemljište i voćnjak nadomak sela Donja Toponica kod Niša. U ponudi su dve parcele jedna pored druge, ukupne površine 1626m2.... više

6.000€ (3 €/m²)

  • 1626m²

PRODAJE SE KOMFORAN TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 4.sprat

Na prodaju poslovni objekat

Paraćin

Prodajemo nezavršen objekat u jednoj od najprometnijih ulica u gradu . Cena nije fiksna. više

130.000€ (130 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zlatibor, apartman 2.5, Obudojevica

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je... više

89.000€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Plac, Gornja Vrežina, 523m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se plac površine 523m2 u naselju Gornja Vrežina. Plac je po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljiste. Front placa je oko 30m, ima... više

30.000€ (57 €/m²)

  • 523m²