Pronađeno 10020 oglasa

Kopaonik-Brzeće, poslovni prostor- lokal u ponudi 54,50m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

109.000€ (2 018 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje/3 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101856 - CENA 450000 + 3% agencijska provizija. Petosoban salonac u samom centru Novog Sada blizu pošte, pozorišta i Katedrale.... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²
  • 1/4 spratova

3.5, Deo Kuće, Komren, Branko Bjegović

Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski... više

75.000€ (742 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 101m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor, Vožda Karađorđa, 232m2+133m2 podrum

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski poslovni prostor u poslovnoj zgradi na prvom spratu, uknjižene površine 232m2 sa pripadajućim podrumom površine 133m2.... više

417.600€ (1 800 €/m²)

  • 232m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan 50m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više

96.900€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 3.5, 64.31 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

141.500€ (2 210 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Kuća Donji Komren sa pomoćnim objektom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2... više

160.000€ (433 €/m²)

  • 369m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 148000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102185 - Cena je 148.000 eura + agencijska provizija od 3%. Trosoban stan na Adicama u Telepskoj dolini. Stan se sastoji... više

148.000€ (2 426 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • Prizemlje/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 106000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana... više

106.000€ (3 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4/7 spratova

Lokal u centru, 330m2, prizemlje

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u centru. Ukupna površina lokala je 330m2, uknjižene površine 299m2. Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovnog objekta i sastoji... više

489.000€ (1 481 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 206000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102516 - Cena 206.000 + 3% agencijska provizija. Stan je uknjien na 72m2. Sastoji se od sve prostrane sobe, trpetarije, kuhinje,... više

206.000€ (2 861 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 136000€

Telep, Novi Sad

NOVO, MIRNO, PARKING ,GRATIS KROVNA TERASA 50m2, UKNJIŽEN. Agencijska oznaka 1100609. U ceni nije uračunata agencijska provizija 3%. Retko... više

136.000€ (2 775 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/2 spratova