Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Širi centar, Apatin

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više

25.000€ (231 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Plac u Lapovu - 3568 m2, poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u

Centar, Lapovo, Lapovo

Na prodaju plac u Lapovu, četiri parcele koje čine celinu i imaju direktan izlaz širinom od 8 metara, na magistralni put, koji Jagodinu povezuje... više

25.000€ (7 €/m²)

  • 3568m²

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Lokal na lepoj lokaciji u centru

Centar, Jagodina

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI – IDEALAN ZA VIŠE VRSTA DELATNOSTI! Na prodaju lokal uknjižen u vlasništvu 1/1, smešten u neposrednoj blizini bolnice... više

27.000€ (1 500 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Kuća u Siljevici

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Siljevici u blizini Rekovca sa 2,55 hektara zemlje. Kuća je čvrste gradnje u kojoj može odmah da se živi. Sastoji se od dnevnog... više

26.000€ (1 €/m²)

  • 25500m²
  • Prizemlje

Lokal, podzemni prolaz, 21m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski lokal u novom podzemnom prolazu, na odličnoj lokaciji. Lokal trenutno nije izdat zbog prodaje ali je u funkciji, ne... više

28.000€ (1 333 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

CENTAR-PEŠAČKA ZONA!

Centar, Sombor

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u... više

41.200€ (1 056 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lokal kod bolnice, Jagodina

Centar, Jagodina

Odličan manji lokal u blizini bolnice. Lokal ima potrebni mokri čvor, grejanje je centralno i postoji magacinski prostor. Dosadašnja namena... više

28.000€ (2 000 €/m²)

  • 14m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Železnička, 25m2, 38000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131594, struja, uknjizen. CENTAR - GARAZA 25 m2 u ul Zeleznicka. NIVO ULICE - STRUJNA ROLO VRATA + klasicna vrata za ulaz-izlaz.... više

38.000€ (1 520 €/m²)

  • 25m²

Poslovni prostor/za prodavnicu

Centar, Jagodina

Lokal opremljen za trgovinu. Moguća zamena ili rentiranje. više

31.000€ (1 550 €/m²)

  • 20m²
  • /1 spratova

Bačka Palanka, Okolna mesta, Čelarevo, 3.0, 62m2, 29000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 132492, PR/, uknjizen, za renoviranje. Na prodaju stan 62m2 u centru Celareva. Stan se nalazi u kuci gde ima jos dva stana.... više

29.000€ (467 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²

Lokal, Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor.... više

27.000€ (1 687 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje