Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

Stanovi u izgradnji 39.32 m² – 96.47 m², Obrenovac

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra... više

1.650€ (42 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • .sprat

Lokal, Novi Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu površine 8m2. Lokal se može koristiti za servisiranje, trgovinu, kancelariju ili agenciju. Izdat... više

24.000€ (3 000 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

26.276€ (1 251 €/m²)

  • 21m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

22.626€ (1 257 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Parking mesto na parceli, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju parking mesto na otkrivenoj parceli. Nalazi se u blizini poslastičarnice Lipa kod starog Kliničkog centra i standardnih je dimenzija.... više

7.000€ (583 €/m²)

  • 12m²
  • Prizemlje

Veća parcela 117 ari za višenamensku izgradnju

Širi centar, Lapovo

Kompletna parcela je jedinstvena celina koja se sastoji iz nekoliko manjih parcela istog vlasnika, privatna je svojina 1/1, što daje mogućnost... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor

Centar, Ćuprija

Prodaje se porlovni prostor u dva nivoa, površine 54,8 kvadrata. više

25.000€ (462 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

POSLOVNI PROSTOR / APARTMAN

Centar, Sombor

Prodaje se poslovni prostor / apartman u Somboru, nedaleko od samog centra grada! Ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za apartmanski... više

25.300€ (1 405 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Lokal - centar Jagodina

Centar, Jagodina

- podno grejanje na struju više

35.000€ (1 296 €/m²)

  • 27m²
  • /1 spratova

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Lokal Gorča

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija,... više

23.000€ (1 352 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Vikendica na odličnoj lokaciji – samo 2 km od centra Jagodine

Lipar, Jagodina

U ponudi je vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega 2 km od centra Jagodine. Nalazi se uvučena od glavnog puta, što pruža dodatni mir... više

19.000€ (422 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje