Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen ulični lokal ID#8000095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Predstavljamo ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja...Ovaj... više

64.600€ (3 800 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

Kragujevac, strogi centar - lokal u prizemlju 27m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor, ulični lokal, u strogom centru grada Kragujevca, u blizini pešačke zone. Zgrada je novije gradnje, poseduje sve... više

55.620€ (2 060 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

CENTRALA

Okolina, Sombor

VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu prema Apatinu, prodaje se objekat veličine 106 m2 na placu od 876m2. Odlična lokacija, do puta,... više

33.000€ (311 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Stara Pazova, centar - Karađorđeva, 43m2

Centar, Stara Pazova

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2.0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut... više

69.500€ (1 616 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 4/5 spratova

Odličan lokal, 15m2, strogi centar, Obrenovićeva, novi podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u Obrenovićevoj ulici u novom podzemnom prolazu, ispod nivoa tržnog centra Forum, na prometnom mestu.... više

66.300€ (4 420 €/m²)

  • 15m²
  • Prizemlje

Ulični lokal, Centar, Pravni Fakultet

Obilićev venac, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2.... više

62.000€ (953 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 7/7 spratova

Irig, Centar, , 3.0, 74m2, 60000EUR

Centar, Irig

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

60.000€ (810 €/m²)

  • 74m²

Ekstra lokacija!!! Stan, Venac, Centar Sombora.

Venac, Sombor

Ekstra lokacija: Na prodaju dvorišni stan u centru Sombora! Venac, Centar Sombora. Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik dvorišnog... više

61.800€ (618 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 55 m², Širi centar, Jagodina, 4. sprat

Širi centar, Jagodina

Prijatan i primamljiv stan u Jagodini, u širem centru grada, idealan za one koji žele praktičan život na dobroj lokaciji. U ponudi je dvosoban... više

59.000€ (1 072 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova