Za upit 4326 Centar pronađeno 3567 oglasa

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

29.081€ (1 264 €/m²)

  • 23m²
  • .sprat

Prodajem plac na Zlataru

Zlatar

Prodajem plac na Zlataru, broj parcele 279/24. Na placu se nalazi šuma 1. klase, priključak za vodu prolazi kroz sami plac a priključak za struju... više

20.000€ (50 €/m²)

  • 400m²

Lokal, podzemni prolaz, 21m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski lokal u novom podzemnom prolazu, na odličnoj lokaciji. Lokal trenutno nije izdat zbog prodaje ali je u funkciji, ne... više

28.000€ (1 333 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

Centar, Jagodina

31.850€ (1 225 €/m²)

  • 26m²
  • .sprat

Paraćin Gras

Paraćin, Paraćin - Centar, Paraćin

Na prodaju kuća u Paraćinu – mirna lokacija, legalizovana Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Paraćin, u ulici Jovana Skerlića. Kuća je... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

ZAMENA STANA!

Selenča, Sombor

ZAMENA ZA MANJI STAN NA 1.SPRATU! STAN! Selenča, kod kafića Rolex, veličine 66m2 na 1.spratu! Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje... više

1€ (0 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA – Jednosoban stan 37 m², širi centar

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija.... više

45.000€ (1 216 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se stan 50m² – odlična lokacija, Paraćin

Centar, Paraćin

Na prodaju stan od 50m² u Paraćinu, odlična lokacija – blizina centra, škola, prodavnica i javnog prevoza. Stan je u starogradnji, ali izuzetno... više

33.000€ (660 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Poslovni prostor/za prodavnicu

Centar, Jagodina

Lokal opremljen za trgovinu. Moguća zamena ili rentiranje. više

31.000€ (1 550 €/m²)

  • 20m²
  • /1 spratova

Plac, Belotinac, 506m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim... više

9.000€ (17 €/m²)

  • 506m²

Jednosoban stan u centru

Centar, Jagodina

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je... više

34.000€ (1 259 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Plac pravilnog oblika na glavnom putu Ćuprija-Supska

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju plac površine 28.05 ari koji se nalazi uz glavni put Ćuprija–Supska, u samom srcu industrijske zone. Plac je pravilnog oblika, što... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²