Za upit 4326 Centar pronađeno 3567 oglasa

Plac u Lapovu - 3568 m2, poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u

Centar, Lapovo, Lapovo

Na prodaju plac u Lapovu, četiri parcele koje čine celinu i imaju direktan izlaz širinom od 8 metara, na magistralni put, koji Jagodinu povezuje... više

25.000€ (7 €/m²)

  • 3568m²

Kuća u Siljevici

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Siljevici u blizini Rekovca sa 2,55 hektara zemlje. Kuća je čvrste gradnje u kojoj može odmah da se živi. Sastoji se od dnevnog... više

26.000€ (1 €/m²)

  • 25500m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor

Centar, Ćuprija

Prodaje se porlovni prostor u dva nivoa, površine 54,8 kvadrata. više

25.000€ (462 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vikendica na odličnoj lokaciji – samo 2 km od centra Jagodine

Lipar, Jagodina

U ponudi je vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega 2 km od centra Jagodine. Nalazi se uvučena od glavnog puta, što pruža dodatni mir... više

19.000€ (422 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Lokal na lepoj lokaciji u centru

Centar, Jagodina

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI – IDEALAN ZA VIŠE VRSTA DELATNOSTI! Na prodaju lokal uknjižen u vlasništvu 1/1, smešten u neposrednoj blizini bolnice... više

27.000€ (1 500 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

26.828€ (1 277 €/m²)

  • 21m²
  • .sprat

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Lokal, Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor.... više

27.000€ (1 687 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje

Lokal kod bolnice, Jagodina

Centar, Jagodina

Odličan manji lokal u blizini bolnice. Lokal ima potrebni mokri čvor, grejanje je centralno i postoji magacinski prostor. Dosadašnja namena... više

28.000€ (2 000 €/m²)

  • 14m²
  • .sprat

CENTAR-PEŠAČKA ZONA!

Centar, Sombor

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u... više

41.200€ (1 056 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Centar, Železnička, 25m2, 38000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131594, struja, uknjizen. CENTAR - GARAZA 25 m2 u ul Zeleznicka. NIVO ULICE - STRUJNA ROLO VRATA + klasicna vrata za ulaz-izlaz.... više

38.000€ (1 520 €/m²)

  • 25m²

Prodajem plac na Zlataru

Zlatar

Prodajem plac na Zlataru, broj parcele 279/24. Na placu se nalazi šuma 1. klase, priključak za vodu prolazi kroz sami plac a priključak za struju... više

20.000€ (50 €/m²)

  • 400m²