Za upit 4326 Centar pronađeno 3568 oglasa

LOKAL NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka lokala 8089766, cena nekretnine je 38.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar / Kej, 25 m2, prizemlje plus suteren.... više

38.000€ (1 520 €/m²)

  • 25m²

1.0, Zlatibor, Zova II, 29, 22m2

Centar, Zlatibor

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2.... više

35.000€ (1 206 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan u centru Vrnjačke Banje 38m2

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaje se stan u samom centru Vrnjačke Banje, na prvom spratu stambene zgrade starije gradnje. Stan je za adaptaciju, što pruža idealnu priliku... više

35.000€ (921 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 1/2 spratova

Lokal u Centru Jagodine

Centar, Jagodina

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji, u centru Jagodine. više

30.000€ (1 200 €/m²)

  • 25m²
  • .sprat

Bačka Palanka, Centar, Blok 100, 18a, 45000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117698, plac. HITNO!!! Na prodaju gradjevinski plac u Backoj Palanci ( Blok 100). Povrsina placa je1807m2 ali zbog oduzimanja... više

45.000€ (25 €/m²)

  • 1800m²

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

GARAžA NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

više

38.000€ (1 583 €/m²)

  • 24m²

Plac 4 arа, Barajevo, Vranić – 8 000€

Vranić, Barajevo, Beograd

Na prodaju građevinski plac u u Vraniću, opština Barajevo, na oko 2km udaljenosti od centra Vranića, škole, apoteke, ugostiteljskih objekata.... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

43.890€ (1 995 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju kuća u sivoj fazi – odlična lokacija, velika prilika

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više

30.000€ (535 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Rakovica, Centar, , 1.0, 28m2, 45000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 127859, PR/PR, video nadzor, izlog, klima, nov, montazni, fasada nova, parking, lokal. Izuzetna prilika, poslovni prostor. Moguc... više

45.000€ (1 607 €/m²)

  • 28m²

Na prodaju plac

Širi centar, Ćuprija

Na prodaju plac na lepoj lokaciji Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²