Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/3 spratova

Boljevac, Rtanj - Ilino 21kvm + 17kvm + 10,44ari

Ilino, Boljevac Selo, Boljevac

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko... više

18.000€ (473 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/1 spratova

PALILULA CENTAR 57m2 , T , 207000e

Centar, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4... više

207.000€ (3 631 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 11.sprat

Prodajem Kuću u blizini centra

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena... više

160.000€ (533 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 167500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101775, CENA: 154.100 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju je prostran stan na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova

PORODIČNA KUĆA U CENTRU

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na prodaju je porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija. Kuća je površine 178 m², smeštena... više

139.000€ (789 €/m²)

  • 176m²
  • .sprat

4,0 stan , centar, 99 m2, V sprat, cg.

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u centru, u neposrednoj blizini paravnog i ekonomskog fakulteta. Zbog svoje lokacije odlična investicija... više

198.040€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/7 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji

Centar (extra zona), Paraćin

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Dve spavaće sobe. Spavaća soba sa izlaskom na terasu.... više

104.326€ (1 213 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 2/5 spratova

Premijum stanovi - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

98.478€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094510 - Uknjižena garsonjera od 30 m2 na savršenoj lokaciji u Centru, u blizini Pupinove palate. Stan se prodaje kompletno... više

154.500€ (5 150 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Savski venac, Centar, Karađorđeva, 1.5, 37m2, 169000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 123076, III/VIII, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI... više

169.000€ (4 567 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 3/8 spratova

Širi centar, Vrnjačka Banja

120.000€ (1 666 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 3/3 spratova