Za upit 4326 Centar pronađeno 3564 oglasa

Renoviran stan u kući

Širi centar, Jagodina

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj.... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

85.383€ (2 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Komforan dvosoban stan sa parking mestom kod Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen... više

51.500€ (858 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Novi stan u izgradnji-kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

NOVI STAN U IZGRADNJI – KVALITETNA GRADNJA SA POVRAĆAJEM PDV-a U izgradnji, završetak radova – juni 2026. Način kupovine: Avans 50 % Ostatak... više

66.700€ (1 450 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 3/6 spratova

Dvoiposoban stan , atelje, centar,lift, 68 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može... više

113.000€ (1 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA STANOVA KRALJEVO CENTAR – 67m²

Centar, Kraljevo

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu... više

117.000€ (1 746 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stan na 1, 5 km od centra – mir, komfor i savršena pozicija!

Strelište, Jagodina

Prodaje se stan u mirnom i porodičnom naselju, udaljenom svega 1,5 km od samog centra grada – dovoljno blizu da ti sve bude nadohvat ruke, a... više

56.650€ (1 381 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

105.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Stan u novogradnji u centru Ćuprije – 60 m²

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi na prvom spratu i ima 60 m², idealno... više

85.870€ (1 431 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova

VAŠ MIRNI KUTAK NA ZLATIBORU – Jednoiposoban stan 34.39m², I sprat – 79.0

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo jednoiposoban stan 34.39m², na I spratu u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

79.097€ (2 326 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/6 spratova

Borča centar, 2, 0, 4/4, uknjižen ID#1603

Borča, Palilula, Beograd

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 60 m2, PK, Obrenovac (CENTAR) - 118.425€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj... više

118.425€ (1 973 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • Potkrovlje.sprat