Za upit 4326 Centar pronađeno 3564 oglasa

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Stambeno-poslovni objekat u centru Rekovca po ceni 300eur/m2

Centar, Rekovac

Veliki stambeno poslovni objekat se nalazi u samom centru Rekovca u glavnoj ulici. Kompletna celina se sastoji iz prizemnog dela sa vise soba... više

78.000€ (312 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

PLAC LEDINCI, 56000€

Ledinci, Novi Sad

Predivan plac na u Starim Ledincima , građevinsko zemljište+++Agencijska oznaka placa7089812, Novi Sad, Stari Ledinci, 931 m2. Prodaje se plac... više

56.000€ (60 €/m²)

  • 931m²

Prodaje se kompletno namešten stan 50m2 – naselje Tabane, Jagodina

Tabane, Jagodina

Na prodaju stan ukupne površine 50m², koji se nalazi u mirnom naselju Tabane, u neposrednoj blizini Pedagoškog fakulteta. Stan se prodaje sa... više

56.000€ (1 120 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000915

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Vladike Platona. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan kod Izvršnog veća i gimnazije, nadomak pešačke zone, nekoliko... više

118.150€ (3 193 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Plac pored lidla u Jagodini

Širi centar, Jagodina

Odličan, višenamenski plac pored Lidla u Jagodini. više

72.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju lokal u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Na prodaju lokal u centru Ćuprije, idealno smešten u blizini opštinske zgrade. Lokal je pogodan za razne namene, uključujući kancelarije,... više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 85m²
  • .sprat

Renoviran stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Funkcionalan i svetao dvosoban stan u strogom centru Jagodine, idealan za porodični život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi... više

85.000€ (1 287 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/5 spratova

Kragujevac, Maglićka, dobar stan, 47m2

Centar, Kragujevac

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta... više

85.000€ (1 808 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

Stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

133.000€ (1 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 3/3 spratova

Jednoiposoban stan u izgradnji

Centar (extra zona), Paraćin

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Spavaća soba sa izlaskom na terasu. Izražena cena... više

67.590€ (1 228 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova