Za upit 4326 Centar pronađeno 3564 oglasa

Novi Sad, Centar - Jednosoban stan ID#1001162

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Slovačka. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi jednosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više

119.965€ (3 998 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje

Novo Selo, Velika Plana, kuća 89 m2, pomoćni objekti 73m2 i 61m2, plac 2496 m

Centar, Velika Plana, Velika Plana

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2.... više

74.000€ (334 €/m²)

  • 221m²
  • Prizemlje

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Apartman na Kopaoniku 31 m2, u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci

Kraljevi Čardaci, Kopaonik, Kopaonik

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju... više

57.000€ (1 838 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3.sprat

Ruma, Širi centar, , 4.0, 94m2, 103000EUR

Širi Centar, Ruma

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking,... više

103.000€ (1 095 €/m²)

  • 94m²

Na prodaju stan u srcu grada – sve bukvalno pred vašim vratima!

Centar, Jagodina

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja... više

84.128€ (1 617 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 9/9 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Centar, Ilije Vučetića, 3.0, 39m2, 100000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128823, PSUT/, uknjizen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u mirnoj jednosmernoj ulici u samom centru Novog Sada, u ulici... više

100.000€ (2 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 39m²

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

98.600€ (3 651 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/8 spratova

Širi centar, Jagodina

71.430€ (1 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova