Za upit 4326 Centar pronađeno 3564 oglasa

Novi Sad, Centar, Dunavska, 0.5, 30m2, 95000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123638, I/, uknjizen. Idealna prilika za investiciju. Stan se nalazi u samom centru grada, na prvom spratu i iznad je tavanski... više

95.000€ (3 166 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1.sprat

Novogradnja Sokobanja-Lamela 2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve... više

70.000€ (1 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan u samom srcu grada – lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu!

Centar, Jagodina

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno... više

79.000€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Kuća domaćinstvo Boljevac na 13,85 ari jedan kilometar od centra Boljevca

1 km od centra, Boljevac Selo, Boljevac

Savršen porodični dom, kompletno seosko domaćinstvo na 13,85 ari udaljeno svega 1 km od centra Boljevca.Sa sjeverne strane izlazi na stari asvaltni... više

47.000€ (361 €/m²)

  • 130m²
  • 1/1 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – odlična lokacija blizu centra

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta... više

77.280€ (2 341 €/m²)

  • Garsonjera
  • 33m²
  • 2/6 spratova

Prodaje se novi neuseljavani stan - odmah usljiv

Centar, Paraćin

Stan novosagrađeni, neuseljavan. Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji. Stan se sastojii od ulaznog hodnika, spavaće sobe , kuhinje sa... više

79.200€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • .sprat

Stan, Poslovni prostor, Centar, Sud

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorišta...Stan je idealan za kancelarije,... više

108.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

72.982€ (2 027 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

ŠIRI CENTAR – KUĆA SA VELIKIM PLACEM I GARAŽOM!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju.... više

103.000€ (1 107 €/m²)

  • 93m²
  • .sprat

Stari grad, Centar, Strahinjića Bana, 1.0, 30m2, 103000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uknjizeno na 24m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Stan u centru Sokobanje, 29m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 29 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

65.000€ (2 241 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 1/2 spratova

Građevinski plac 33 ara, Obrenovac, Barič– 16 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 33 ara u Bariču. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, idealan za vikendicu.... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²