Za upit 4326 Centar pronađeno 3566 oglasa

Poslovni prostor - ulični lokal, centar Novog sela, 77 m2

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju objekat u glavnoj ulici nas.9.maj ( Novo selo), u funkciji poslovnog prostora - lokala, pogodnog za različite delatnosti... više

75.000€ (974 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Plac 35 ari, Vladimirci, Mesarci – 35.000€

Mesarci, Okolina, Vladimirci

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 35,4 ara u Mesarcima, opština Vladimirci, približnih dimenzija 55x62m. • Plac poseduju mogućnost... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Sremski Karovci, potes Ćušilovo - Uknjižen plac ID#7000069

Širi centar, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci, potes Ćušilovo. Predstavljamo poljoprivredno zemljište njiva 3.klase, veličine 505m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa pogledom... više

52.000€ (102 €/m²)

  • 505m²

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

52.730€ (1 286 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednosoban stan 38m2, II sprat - 62.700€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

62.700€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

MODERAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 30 m² – IDEALAN ZA ŽIVOT I IZDAVANJE

Centar, Jagodina

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/3 spratova

Stan u centru Jagodine, 39 m², prizemlje

Centar, Jagodina

Kompletno renoviran stan u prizemlju, površine 39 m², nalazi se u samom centru Jagodine. Stan je uređen tako da su zamenjeni kupatilo, podovi... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Zmaj Jove Jovanovića, 1.0, 37m2, 85000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna... više

85.000€ (2 297 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Gradska lokacija, Centar, Dr Žarka Fogaraša , 3.0, 85m2, 85000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo,... više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova