Za upit 4326 Centar pronađeno 3568 oglasa

Lep, noviji lokal u centru grada

Centar, Jagodina

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada,pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima,kamere. Prodaje se bez inventara.... više

48.000€ (827 €/m²)

  • 58m²
  • 1/2 spratova

Hitna prodaja dva spojena lokala povoljno u centru grada

Centar, Jagodina

Postoji mogućnost zamene za garsonjeru uz doplatu Dva lokala povrsine 20 i 24 m2, dosadasnja namena picerija. više

48.000€ (1 090 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Irig, Centar, , 3.0, 74m2, 60000EUR

Centar, Irig

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

60.000€ (810 €/m²)

  • 74m²

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 2000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 2000 m2. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

10.000€ (5 €/m²)

  • 2000m²

Ekstra lokacija!!! Stan, Venac, Centar Sombora.

Venac, Sombor

Ekstra lokacija: Na prodaju dvorišni stan u centru Sombora! Venac, Centar Sombora. Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik dvorišnog... više

61.800€ (618 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje

Starija kuća(vertikala)za renoviranje blizu centra grada

Centar, Paraćin

Prodajemo stariju kuću idealnu za porodičan život ,ili kao investiciju uz neophodnu adaptaciju.Kuća je gradjena kvalitetno i čvrsto sa klasičnim... više

52.000€ (477 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

Kuća U Rekovcu, 90 m2, plac 5 ari

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju Kuća u Rekovcu, površine 90m2. Na placu površine 5 ari,... više

38.000€ (463 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Garsonjera NOVI SAD, 50000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

Odličan lokal, 15m2, strogi centar, Obrenovićeva, novi podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u Obrenovićevoj ulici u novom podzemnom prolazu, ispod nivoa tržnog centra Forum, na prometnom mestu.... više

66.300€ (4 420 €/m²)

  • 15m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor/lokal u Centru

Centar, Jagodina

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji za laboratoriju, u blizini bolnice i doma zdravlja! više

40.000€ (1 250 €/m²)

  • 32m²
  • .sprat

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²