Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 8089641 Na prodaju uknjižen, potpuno renoviran lokal u strogom centru grada. Lokal može imati višenamensku upotrebu, kao što... više
46.350€ (1 598 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Na prodaju građevinski plac površine 9,98 ari u Bariču. Plac je pravilnog oblika, približnih dimenzija 60 x 15 metara. Poseduje tehničke mogućnosti... više
10.000€ 0 €/m²)
Centar, Paraćin
MOGUĆNOST PRODAJE SA PREOSTALOM OPREMOM ZA TERETANU više
46.000€ (469 €/m²)
Ub
• Na prodaju plac u građevinskom reonu ukupne površine 6,22 ara, Ub, približnih dimenzija 18x35m. • Zemljište pogodno za gradnju. • Lokacija:... više
9.330€ 0 €/m²)
Vinorača, Okolina, Jagodina
Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više
30.000€ (200 €/m²)
Grabovac, Obrenovac, Beograd
Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 7582 m² u mestu Grabovac, kod Obrenovca. Plac se nalazi uz asfaltni put, sa širinom fronta od 73... više
10.000€ 0 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan... više
58.000€ (1 035 €/m²)
Obilićev venac, Medijana, Niš
Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2.... više
62.000€ (953 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju lokal u podzemnom prolazu u Obrenovićevoj ulici. Pogodan je za više vrsta delatnosti. Lokal je površine 9m2, nalazi se na atraktivnoj... više
42.000€ (4 666 €/m²)
Centar, Jagodina
Na prodaju je funkcionalan i svetao stan površine 50 m², idealan za život u samom srcu grada. Udaljen je svega 2 minuta pešice od centra, što... više
60.000€ (1 200 €/m²)
Voljavče, Okolina, Jagodina
Plac je površine 7,95 ari, veoma zgodan za izgradnju kuće. Plac je već prebačen na gradsko gradjevinsko zemljišće sa dozvoljenom gradnjom.... više
10.500€ 0 €/m²)