Za upit 4326 Centar pronađeno 3568 oglasa

Prodaja poslovnog prostora u centru Kragujevca – 23m², prometna lokacija

Centar, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u samom centru grada, na prometnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji. Poslovni prostor ima 23m² i nalazi... više

44.000€ (1 913 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000572

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju... više

66.950€ (2 479 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka, 40m2

Centar, Vrdnik

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0.5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i... više

72.000€ (1 800 €/m²)

  • Garsonjera
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac za gradnju u Leptokariji u Grčkoj, 351 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju plac za gradnju u istočnom delu Leptokarije, grčkom letovalištu ispod Olimpa, na ravnoj, novoj lokaciji, na 400 met... više

39.700€ (113 €/m²)

  • 351m²

Kuća u Smederevskoj Palanci, 95 m2 u osnovi, plac 1674 m2

Centar, Smederevska Palanka, Smederevska Palanka

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2.... više

41.500€ (436 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje

Zlatibor, Centar, Rujanska , 1.5, 36m2, 63000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 90368, u izgradnji. Centar Zlatibora, apartmani od 36-46m2, svaki apartman ima odvojenu spavacu sobu i terasu, cena u izgradnji... više

63.000€ (1 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²

Lokal u centru 23m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 23 m2. Lokal radi već duži niz godina, na odličnoj je lokaciji u manjem tržnom centru.U objekat gde je lokal se... više

45.000€ (1 956 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Uknjižen ulični lokal ID#8000095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Predstavljamo ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja...Ovaj... više

64.600€ (3 800 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102221 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednosoban stan u centru, prizemlje

Centar, Jagodina

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu. U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole...... više

48.000€ (1 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/3 spratova

KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Prodaje se kuća u centru Sombora, smeštena u dvorištu koje se formalno deli sa komšijama, ali je kuća na terenu fizički odvojena i pruža privatnost.... više

48.000€ (436 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan 34.92m², III sprat, Obrenovac, CENTAR - 69.840€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

69.840€ (2 054 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 3.sprat