Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
3.0, 106m2 plus ulazna terasa, pr/1, grejanje na gas, klima, ktv, internet, interfon. Banovo brdo je urbano naselje i centar opštine Čukarica,... više
295.000€ (2 783 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više
315.000€ (1 932 €/m²)
Crveni Krst, Crveni krst, Niš
Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina... više
93.000€ (1 120 €/m²)
Stublenica, Okolina, Ub
Iz ponude izdvajamo plac u građevinskom rejonu na Ubu na odličnoj lokaciji, ukupne površine 2,41 ha. Plac je pogodan za izgradnju poslovnih,... više
254.000€ 0 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 131026, struja, uknjizen. *KLISA PLAC 2900m2* GRADJEVINSKA DOZVOLA, Gas pored. Uknjizen. Ravan, trenutno zasadjen detelinom.... više
232.000€ (80 €/m²)
Rasadnik, Palilula, Niš
Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više
94.348€ (2 096 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka-1099939 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen LUX NAMEŠTEN STAN u samom Centru grada, nadomak... više
509.850€ (4 855 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više
100.000€ (1 388 €/m²)
Zemun-centar, Zemun, Beograd
Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska vertikala kuće, 7.0, 170m2, dve terase, PR+2, EG, interfon, podrum U ponudi za prodaju vertikala... više
600.000€ (3 529 €/m²)
Mirovo, Boljevac, Boljevac
Prodaje se poljoprivredno zemljište u podnožju planine Rtanj, iznad magistralnog puta (450m) Paraćin – Boljevac, Zaječar, Bor, opština Boljevac... više
40.600€ 0 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar - Nušićeva PP, 310m2, 2/2, CG, telefon U prilici smo da Vam ponudimo odličan poslovni prostor na prometnoj lokaciji u Nušićevoj... više
610.000€ (1 967 €/m²)
Aerodrom, Kragujevac
Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan... više
94.000€ (1 773 €/m²)