Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 880 oglasa

Prodaja jednosobnog moderno uredjenog i potpuno nameštenoh stana, Centar 35m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2... više

128.520€ (3 672 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 3.sprat

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 220935€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093698 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

220.935€ (2 945 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA STANOVA VRNJAČKA BANJA – JEDNOIPOSOBAN STAN

Centar, Vrnjačka Banja

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije... više

98.000€ (2 130 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Zlatibor – jednoiposoban stan 40m2, novogradnja, centar kod j

Centar, Zlatibor

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji.... više

91.670€ (2 291 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/3 spratova

Rakovica, Vidikovac, Kneza Višeslava, 3.0, 69m2, 269000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen... više

269.000€ (3 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/8 spratova

Novi Sad, Podbara, Stevana Milovanova, 2.5, 77m2, 192500EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 126306, IV/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se svetao i lepo organizovan dvoiposoban porodicni stan od 77 m², smesten na... više

192.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN U NOVOGRADNJI-PARK VILLA RESIDENCE, TROSARINA

Trosarina, Vozdovac, Beograd

U savremenom stambenom kompleksu Park Villa na Vozdovcu, prodajemo nov, cetvorosoban stan koji kombinuje funkcionalnost, kvalitetnu gradnju... više

320.000€ (3 595 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Telep, Drvarska , 2.0, 49m2, 136000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 118567, I/I, terasa(2), uknjizen, nov, parking. Prodaje se uknjizen 1/1 komforan stan bez tereta, u urbanoj vili od samo 4 stambene... više

136.000€ (2 775 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se luksuzan jednoiposoban stan u Centru Novog Sada, 40m2

Centar, Novi Sad

Prodaje se jednoiposoban stan u Novom Sadu, Centar, površine 40m2, na 1. spratu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za prodaju stanova... više

163.200€ (4 080 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

DVOSOBAN STAN NA PRODAJU 60M2 KOMPLETNO NAMEŠTEN KRALJEV PARK NOVI SAD NOVA ZG

Rotkvarija, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - prodaje se nov, potpuno namešten dvosoban stan od 60m2 u naselju Kraljev park, u ulici Kraljevića Marka, na odličnoj... više

247.200€ (4 120 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Penthouse Liman 3 – renoviran četvorosoban stan, 2 kupatila, terasa, TOP pon

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je izuzetan četvorosoban stan u penthouse stilu, smešten na jednoj od najpoželjnijih lokacija – Liman 3. Stan se nalazi u kvalitetnoj... više

339.900€ (2 360 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova