Crveni Krst, Vračar, Beograd
: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više
280.000€ (3 783 €/m²)
Obilićev venac, Medijana, Niš
Na prodaju troiposoban stan površine 72,13m² u luksuznoj novogradnji dostupan na 2.,3.,6., i 7. spratu, na atraktivnoj lokaciji u centru Niša,... više
180.300€ (2 504 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Podbara, u prelepom Almaškom kraju, površine 48 m². Stan je smešten na visokom prizemlju stambene... više
130.560€ (2 720 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – kompletno renoviran dvosoban stan 47m2 na izuzetno traženoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Ako... više
117.300€ (2 495 €/m²)
Vrnjačka Banja
Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više
72.300€ (1 763 €/m²)
Hotel M, Voždovac, Beograd
U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više
299.000€ (3 986 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
BW Hudson – prestizna zgrada na jednoj od najatraktivnijih lokacija u prvom redu do reke, u okviru ekskluzivnog kompleksa Riverline. Ova premium... više
393.888€ (6 252 €/m²)
Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd
Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više
398.000€ (2 341 €/m²)
Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd
NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više
336.937€ (4 011 €/m²)
Centar, Zlatibor
Ovaj prelepi jednoiposoban apartman se nalazi na planini Zlatibor, u prestižnoj i novoj zgradi koja pruža sve što vam je potrebno za vrhunski... više
95.000€ (2 065 €/m²)
Telep, Novi Sad
4.0 STAN PENTHAUS DVOSTRANO ORIJENTISAN SA 97M2 KROVNE TERASE U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom... više
364.941€ (2 919 €/m²)
Podbara, Novi Sad
U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više
172.380€ (2 652 €/m²)