Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 46m2, smešten na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta), na odličnoj lokaciji u samom... više
110.000€ (2 391 €/m²)
Blok 9a, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija 4.0, 167m2 (terasa 8m2), 10/10, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U okviru prestižnog... više
949.999€ (5 688 €/m²)
Blok 58, Novi Beograd, Beograd
2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici... više
309.000€ (4 983 €/m²)
Širi centar, Vrnjačka Banja
Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više
71.500€ (1 833 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više
448.000€ (6 400 €/m²)
Podbara, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više
135.960€ (3 399 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više
675.685€ (3 652 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
346.082€ (3 761 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
435.245€ (3 752 €/m²)
Cubura, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više
360.000€ (3 913 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više
285.000€ (4 453 €/m²)
Vašarište, Jagodina
Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više
82.159€ (829 €/m²)