Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 885 oglasa

Jednoiposoban stan 42.48m², I sprat, Rvati, Obrenovac - 76.464€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

76.464€ (1 820 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

172.150€ (2 494 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 4/7 spratova

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

EKSKLUZIVNA PONUDA – LUKSUZAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN U SRCU NOVOG SADA, 85

Centar, Novi Sad

Lokacija: Vase Stajića Poršina: 85m2 Sprat: 2. (zgrada bez lifta) Grejanje: centralno Uknjiženo Na prodaju izuzetno komforan, dvostrano orijentisan... više

319.000€ (3 752 €/m²)

  • soba
  • 85m²
  • .sprat

Dupleks stan 86 m² + 100m², III sprat, Obrenovac, Rvati (NAMEŠTEN+PARKING),

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelep komplet opremljen stan na III spratu stambene zgrade u novogradnji, Obrenovac – Rvati. Stan u svojoj osnovi ima 86 m² + pripadajući... više

186.500€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 3/3 spratova

Jednoiposoban stan 52.53 m², PK, Obrenovac - 69.339€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 52.53 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

69.339€ (1 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • Potkrovlje.sprat

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Troiposoban stan 113.63 m², III sprat, Obrenovac – 189.500€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju troiposoban stan u Obrenovcu ukupne površine 113.63m2 koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji... više

189.500€ (1 676 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 113m²
  • 3.sprat

Mirijevo, novogradnja, trosoban stan, cena sa PDV, lux ID#1493

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji... više

197.800€ (2 300 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

VRACAR CRVENI KRST 83m2 , T , 399000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet,... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5.sprat

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZI

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više

188.700€ (1 965 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

LUKSUZAN STUDIO – BW EDEN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više

169.000€ (5 281 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat