Za upit zamena stana kuc sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju - 40m2 - odmah useljiv

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Novo naselje, površine 40 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od ukupno pet spratova... više

117.300€ (2 932 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

69.700€ (1 883 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 64m2, 169500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125121, XII/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Prostran i svetao renoviran stan. Hrastov parket prve klase... više

169.500€ (2 648 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 12/14 spratova

EKSKLUZIVAN SALONSKI STAN IZ PERIODA KRALJEVINE - NASELJE MALA VAGA

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Detelinari - 68m2

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Detelinara, površine 68 m². Stan se nalazi na drugom spratu moderne stambene... više

242.760€ (3 570 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, , 3.0, 60m2, 186000EUR

Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trecem... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3.sprat

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša 239m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više

950.000€ (3 974 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 239m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se dvosoban stan - 48m2- Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Podbara, u prelepom Almaškom kraju, površine 48 m². Stan je smešten na visokom prizemlju stambene... više

130.560€ (2 720 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • vp/4 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, , 4.0, 72m2, 151200EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan cetvorosoban stan od 72m2 u modernom... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Slobodana Selenića, 3.5, 90m2, 275000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 123145, I/II, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, parking. Na prodaju luksuzno opremljen troiposoban stan u novogradnji, savrsen... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Stan u centru Jagodine-spreman za život ili izdavanje

Centar, Jagodina

Tražite stan bez ulaganja, na top lokaciji? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan u centru Jagodine, smešten u prizemlju... više

48.000€ (1 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/2 spratova

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat