Za upit zamena auto pronađeno 1485 oglasa

Palilula, Borča, Zrenjaninski put, 25a, 375000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 108204, struja, kanalizacija, uknjizen. Prodaje se plac 25ari,blizu Lidla i Sopija,ulaz sa Zrenjaninskog puta. Informacija o... više

375.000€ (150 €/m²)

  • 2500m²

Voždovac, Ustanička, Glasinačka, 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131273, III/IV, lift, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan od38m2,+7m2 terasa,sastoji se od velike dnevne sobe,kuhinje,trpezarije,kupatila... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Kumodraž, Gunjak, 0.5, 27m2, 91000 EUR

Kumodraž, Beograd

Kumodraž, Gunjak, 27m2, PR/3 Garsonjera od 27m2, uknjižena na 24m2, + terasa, prostor ispred stana od 7m2. Prizemlje, nije ukopan. Stan se prodaje... više

91.000€ (3 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²

Zemun, Ugrinovačka, Rade Končar, 3.0, 87m2, 190000 EUR

Ugrinovačka, Beograd

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²

Zemun, Karadjordjev trg, Glavna, 4.0, 143m2, 289000 EUR

Karadjordjev Trg, Beograd

Stan na odličnoj lokaciji u Zemunu, u blizini super marketa, škola, vrtića i više autobuskih stajališta. Stan je dupleks. Ima tri spavaće sobe... više

289.000€ (2 020 €/m²)

  • 4 soba
  • 143m²
  • 2/2 spratova

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji

Pirot, Pirot, Pirot

Na prodaju poslovni prostor,površine 2383 m2,na prelepoj lokaciji udaljen od centra grada samo 600 m . Objekat je novogradnja i nisu potrebna... više

990.000€ (415 €/m²)

  • 2383m²
  • Prizemlje

Šabac - Krsmanovača, 786.35ari

Centar, Šabac

Šabac - Krsmanovača građevinsko zemljište, 786.35 ari, voda, struja, kanalizacija Izuzetan plac na samo 1km od Šapca, 80km od Beograda i samo... više

5.897.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 117000€

Detelinara, Novi Sad

Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klim Agencijska oznaka 1100949 -CENA 120.000e +3% agencijska provizija.Uknjižen... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Čukarička padina, Endija Vorhola, 2.0, 47m2, 174000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, stambena... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 8/10 spratova

Voždovac, Ripanj, Kragujevački put, Zemljište, 1200ari, 40000 EUR

Ripanj, Beograd

Ripanj, Kragujevački Put, 12,5 ari. Plac izlazi direktno na Kragujevački Put. Front do puta 20 m, dužina oko 65 m. Nalazi se 1,5 km od marketa... više

40.000€ (33 €/m²)

  • 1200m²

Garsonjera NOVI SAD, 106000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana... više

106.000€ (3 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4/7 spratova

SURČIN - JAKOVO 2 kuće

Jakovo, Surčin, Beograd

Dve kuće na lepoj lokaciji, ukupne površine 250 kvadrata na placu površine 3 ara, sa svojim dvorištem i parkingom za više automobila. Prva kuća... više

160.000€ (640 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat