Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6922 oglasa

Novi Sad, Lipov gaj - Kuća sa bazenom ID#3000107

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Izdvajamo iz ponude odličnu, po strukturi šestosobnu kuću na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji... više

669.500€ (2 646 €/m²)

  • 253m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen, renoviran jednoiposoban stan ID#1001203

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bulevar vojvode Stepe. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara... više

108.150€ (3 180 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/4 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 48 m2 i 17m2 terase, lux ID#14

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više

150.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 48m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Betanija, Slobodana Bajića, 2.5, 43m2, 115000EUR

Betanija, Novi Sad

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj... više

115.000€ (2 674 €/m²)

  • 3 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Grocka, Vrčin, Braće Ribar, 3.0, 106m2, 205000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za zivot u... više

205.000€ (1 933 €/m²)

  • 106m²

Novi Sad, Telep, , 7.0, 230m2, 350000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAZA... više

350.000€ (1 521 €/m²)

  • 7 soba
  • 230m²
  • 2.sprat

Okolno mesto, Divčibare, -, Zemljište, 22000ari, 390000 EUR

Divčibare, Valjevo

Valjevo, Divčibare, Ljuti Krš, prodajemo zemljište površine 2,2 ha. Parcela se nalazi u zoni postojeće šume - rezervisan za turistički prostor... više

390.000€ (17 €/m²)

  • 22000m²

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, 4.0, 176m2, 730000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Deluxe, izuzetno kvalitetno uređen stan, renoviran od poda da plafona, opremljen izuzetnim nameštajem iz uvoza, veoma komforan, a čine ga prostrani... više

730.000€ (4 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 176m²
  • 7/7 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe , Lokal, 120m2, 180000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

U sklopu tržnog centra, zaseban objekat, luksuzno sređen klub 80m2 + restoran 40m2, kompletno luksuzno opremljeni, pod brušeni granit, keramika... više

180.000€ (1 500 €/m²)

  • 120m²

Planina, Centar, -, 2.0, 60m2, 269999 EUR

Centar, Kopaonik

Veoma komforan apartman u luksuznoj planinskoj vili, izuzetno kvalitetno opremljen i sređen. Poseduje prostrane prostorije - dnevni boravak... više

269.999€ (4 499 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 74m2, 371850 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

371.850€ (5 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1080000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.080.000€ (3 085 €/m²)

  • 350m²