Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7030 oglasa

Odličan trosoban stan 81m2, 1.sprat, na top lokaciji kod Saborne crkve

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca... više

167.000€ (2 061 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 1/10 spratova

Stari grad, Terazije, Kolarčeva, Lokal, 12m2, 59000 EUR

Terazije, Beograd

Prodaja lokala u Kolarčevoj, podzemni prolaz Palata Albanija. Lokal je vlasništvo 1/1,uknjižen. U planu je sredjivanje sva tri podzemna prolaza.... više

59.000€ (4 916 €/m²)

  • 12m²

Stari grad, Dorćol, Dubrovačka , Lokal, 140m2, 350000 EUR

Dorćol, Beograd

Prodaje se odlično pozicioniran lokal na Dorćolu, u Dubrovačkoj ulici. Sastoji se od prizemlja površine 58m2 i povezanog magacinskog prostora... više

350.000€ (2 500 €/m²)

  • 140m²

Zvezdara, Denkova bašta, Tatar Bogdanova , Garaža, 11m2, 22000 EUR

Denkova Bašta, Beograd

Garažno mesto u novogradnji, blizu raskrsnice Gospodara Vučića i Vojislava Ilića, uknjiženo na 11m2 (za putničko vozilo srednje veličine), nivo... više

22.000€ (2 000 €/m²)

  • 11m²

Voždovac, Pinosava, Pinosava, Zemljište, 850ari, 55000 EUR

Pinosava, Beograd

Voždovac, Pinosava, parcela od 8.5 ari, građevinsko zemljište. Lokacijski se nalazi u donjem delu naselja na oko 2,5 km od skretanja za Avalu... više

55.000€ (64 €/m²)

  • 850m²

Vračar, Južni bulevar, Južni bulevar, 2.5, 60m2, 204000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Prodaje se odličan, dvoiposoban stan na trećem spratu od šest, u dobro održavanoj stambenoj zgradi na Južnom bulevaru. Sastaoji se od ulaznog... više

204.000€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/6 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 1.0, 27m2, 73500 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

U mirnom i uređenom kraju, okružen zelenilom, garsonjera na trećem spratu od četiri, u zgradi sagrađenoj 2007.godine. Prostorije: predsoblje,... više

73.500€ (2 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Mali mokri lug, Partizanska , Kuća, 130m2, 300000 EUR

Mali Mokri Lug, Beograd

Na odličnoj lokaciji, prodaje se kuća 130 m2 (4 ara), podeljena u dve stambene jedinice. U prizemlju kuće nalazi se jednoiposoban stan veličine... više

300.000€ (2 307 €/m²)

  • 130m²

Zemun, Gornji grad, Prizrenska, Lokal, 288m2, 600000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Veoma svetao i luksuzan poslovni prostor u prelepoj zgradi novije gradnje, na jako lepoj lokaciji u Zemunu, pogodan za sve vrste delatnosti.... više

600.000€ (2 083 €/m²)

  • 288m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 59m2, 135700 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

135.700€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 86m2 , L , 299000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Vozdovacka crkva, 4.0, 86 m2 sa terasom + lodja od 2 m2 koja nije u ovoj kvadraturi, II od... više

299.000€ (3 476 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 74m2 , T , 425000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 3.0, 73.73 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, cg, 2 lifta,... više

425.000€ (5 743 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat