Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7030 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 122000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102416 CENA 134.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN dvoiposoban stan na Novom Naselju-Bistrica,... više

122.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102570 - Cena 165.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep, namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Salajci.... više

165.000€ (2 704 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102476 - Cena je 180 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan na Adicama. Sastoji se iz prostranog... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, RENOVIRAN, MIRNO ZA STANOVANJE . Agencijska oznaka 1102338. Cena stana 170.000EU +3% agencijske provizije. U prodaji dvoiposoban... više

170.000€ (3 269 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 132500€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102213 - Cena 132.500eu + agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji od lepog dnevnog... više

132.500€ (2 598 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Sajam, Novi Sad

SAJAM, RENOVIRAN TROSOBAN STAN, UKNJIŽEN, KVALITET, Agencijska oznaka 1102109. Prodaje se trosoban stan u kvalitetnoj zgradi u blizini Betanije.... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR , USELJIV , UKNJIŽEN STAN,POGLED NA TVRĐAVU. Agencijska oznaka 1101601 . CENA STANA JE 138000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA . Poda je se... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 7/9 spratova

Apartman na Kopaoniku, 28 m2, prizemlje, kompletno opremljen

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog... više

63.500€ (2 267 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 130000E + 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 153890€

Podbara, Novi Sad

CENA je 153 890e + agencijska provizija od 3% i KOMPLETNIM NAMEŠTAJEM... UKNJIŽEN dvoiposoban stan na Podbari u novijoj kvalitetnoj zgradi... više

153.890€ (2 699 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova